Szarość na jesień od Sensique

13 września 2015 godz.

Na nowe lakiery marki Sensique czekałam z niebywałą niecierpliwością. Jesienią uwielbiam nosić ciemne, chłodne, niepastelowe odcienie. I choć wciąż jeszcze mamy kalendarzowe lato, tak jesienny klimat udzielił mi się na amen. Z szafy wyjęłam botki,  ciemne szminki, a na dłoniach goszczą jesienne kolory. Dziś pokażę Wam jeden z nich.


Prezentowany dziś odcień pochodzi z najnowszej kolekcji lakierów do paznokci Sensique Color. Numer koloru to 192 WIND. To typowa szarość z dość sporymi, mocno mieniącymi się, srebrnymi drobinami. Przyznać trzeba, że egzemplarz dość nietypowy i od razu rzucił mi się w oczy.

Jak widać marka Sensique postawiła na nowy wygląd buteleczek - tym razem są walcowate i smukłe, mieszczą w sobie aż 10 ml produktu.


Emalie Sensique bardzo lubię za ich dobrą jakość. Z tym nie jest inaczej. Lakier dobrze rozprowadza się po płytce i nie zostawia widocznych pociągnięć pędzla (jak to zwykle bywa w tego typu wykończeniach). Konsystencja jednak jest dość rzadka, więc trzeba uważać na skórki, żeby ich przypadkiem nie zalać, ale wystarczy odrobina wprawy i po kłopocie. Polecałabym nakładanie trzech cieńszych warstw albo dwóch grubszych - wtedy mamy pewność, że pokryjemy dobrze paznokieć i nie będzie żadnych prześwitów.


Pędzelek bardzo wygodnie leży w dłoni, włosie super wycięte. Mimo że nie ma zaokrąglonych brzegów i tak szybciutko, i dokładnie można nim pomalować cały paznokieć. Jego wielkość również zaspokoi potrzeby niemalże każdej płytki - tej węższej i szerszej.

A jak lakier prezentuje się na paznokciach? Mi bardzo przypadł do gustu, choć mam wrażenie, że wygląda nieco jak srebrny (w końcu szarość z drobinami... :)), ale nie przeszkadza mi to w ogóle. Może nawet i lepiej, bardziej oryginalnie.


Z jednej strony elegancki i zdecydowanie stonowany, ale z drugiej pięknie się mieni i dodaje tego czegoś naszemu manicure. Na pewno będzie zwracał uwagę. Dodam jeszcze, że odcień w rzeczywistości jest mniej chłodny, aczkolwiek do ciepłych też nie należy - to typowy, neutralny szary.


Fanki szarości na paznokciach na pewno będą zadowolone z tego lakieru. Zwłaszcza, że cena również nie jest wygórowana i waha się w okolicach 7 zł., więc na pewno warto się nim zainteresować.

A Wy lubicie szarości? Co sądzicie o nowych lakierach marki Sensique?

0 komentarze

Proszę nie wklejać linków do sowich blogów, a także nie pytać czy poobserwujemy się nawzajem! Traktuję to jako spam i takie komentarze od razu zostają usunięte.

Polub na Facebooku

Zblogowani