Weekend w Warszawie, czyli nalot na Meet Beauty II

28 kwietnia 2016 godz.

Jak większość z Was zapewne wie, w miniony weekend odbyła się konferencja dla blogerek i youtuberek Meet Beauty II w Warszawie. Muszę przyznać, że to jeden z lepszych eventów, na jakich ostatnimi czasy byłam.


Do edycji pierwszej nie zgłosiłam się, natomiast drugiej już nie miałam zamiaru odpuścić i nie żałuję. Konferencja odbyła się na Stadionie Narodowym, w centrum konferencyjnym. Odebrałam smycz z wizytówką i pobiegłam zwiedzać, słuchać, uczyć się i... plotkować z innymi blogerkami!

Zanim przejdę do opisu samych warsztatów, chciałabym podziękować wszystkim dziewczynom, które miałam okazję w końcu poznać (śledzę Wasze blogi od kilku lat i w końcu się spotkałyśmy!), a także tych, które znałam wcześniej i spotkałam podczas konferencji. Dziewczyny, sprawiłyście, że impreza minęła zdecydowanie zbyt szybko!!! :) Żałuję jeszcze, że nie poznałam i nie dorwałam wszystkich z Was, które czytam, ale liczę, że następnym razem się uda. Musi!


W konferencji wzięło udział 299 blogerek i 1 bloger! :) W trakcie imprezy odbywały się warsztaty i wykłady. W wolnym czasie warto było zerknąć na strefę ze stoiskami marek, które kusiły z każdej strony i nie oszczędzały na prezentach do przetestowania dla nas. Dodatkowo była możliwość przebadania włosów czy skóry głowy - stoiska Pilomax i Henkel. A także wykonać manicure - stoisko Indigo.Do Wrocławia wracałam objuczona giftami niczym wielbłąd. Całe szczęście, że w towarzystwie mojego lubego, które niósł najcięższą torbę, za co bardzo mu dziękuję! :) Poniżej skromny baner ze sponsorami spotkania.


Zapisałam się na warsztaty z manicure, które prowadziły panie z firmy Indigo, a także na warsztaty sponsorowane przez markę Lirene - prowadzone m.in. przez Annę Orłowską znaną mi głównie z TVN Style. Poniżej kilka fotografii z warsztatów.

Konferencja Meet Beauty II to był naprawdę miło spędzony czas. Jeśli za rok pojawi się edycja trzecia (a wierzę, że tak się stanie), to na pewno zgłoszę się i postaram nawet zostać na imprezie integracyjnej, a co!

Ale, ale... Mój weekend w stolicy to nie tylko blogerska konferencja, to również zwiedzanie miasta i słynnego Muzeum Powstania Warszawskiego, które szczerze polecam każdemu, kto do Warszawy się wybiera. Bilet kosztuje mniej niż 20 zł. (w niedziele bezpłatnie), a wystawa jest naprawdę poruszająca.
Tego samego dnia wraz z moim chłopakiem przeszliśmy się również po centrum Warszawy i pooglądaliśmy nieco miasto. Przyznam, że byłam w stolicy wiele razy, ale nigdy nie miałam okazji zwiedzić jego najważniejszych zakątków. Dobrze, że w końcu udało mi się nadrobić te zaległości.


To był bardzo przyjemny weekend, liczę na więcej takich.

0 komentarze

Proszę nie wklejać linków do sowich blogów, a także nie pytać czy poobserwujemy się nawzajem! Traktuję to jako spam i takie komentarze od razu zostają usunięte.

Polub na Facebooku

Zblogowani