Powrót!

22 czerwca 2011 godz.

Długo mnie nie było, wiem. Jak większość studentów rozkoszowałam się sesją egzaminacyjną. Wczoraj jednak miałam ostatni w tym semestrze egzamin (oczywiście pomijając te wrześniowe, haha) i mogę do Was z radością wrócić!

Za kilka dni pojawi się recenzja produktów z Vipery (ponieważ dogłębnie je przetestowałam) a potem jeszcze kilka innych marek, które naprawdę są godne uwagi.

Ponadto zakończył się konkurs Activii, który zorganizowałam u siebie na blogu. Niestety wzięły w nim udział tylko trzy osoby, a szkoda... Bo nagroda jest naprawdę fajna, biorąc pod uwagę, że zbliżają się upalne dni i fajnie kupić sobie jakieś nowe, letnie ciuszki. Mimo wszystko dziękuję tym dziewczynom, które wzięły udział w konkursie Activii.

A tak na marginesie to jestem bardzo zadowolona ponieważ Wrocław stał się europejską stolicą kultury 2016! W końcu sztampowe miasta poszły w odstawkę i ktoś docenił najpiękniejsze miasto w Polsce, hehe. Nie uwłaczając oczywiście innym, pięknym polskim miastom, ale uważam, że Wrocław i tak jest najlepszy, ha! W końcu tam mieszkam od urodzenia ;).


Póki co żegnam się z Wami i obiecuję, że już w bardzo niedługim czasie pojawią się nowe recenzje i mój blog odżyje. Wakacje w końcu!

12 komentarze

 1. :) i dobrze, ze ostatnie Twoje notki sprawiły, że mam niedosyt;) a co do ESK - JUUUUUUUUUUUUUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!! serio, serio jestem podekscytowana:) jeszcze tylko w 2017 gry nieolimpijskie, potem EXPO i obie olimpiady i będziemy jak Londyn (i nie pisze tego z przekąsem, bo kocham to miasto:))

  OdpowiedzUsuń
 2. Katowice gratulują mieszkańcom Wrocławia ;]

  udanych wakacji!

  OdpowiedzUsuń
 3. Znaczy się kto wygrał w konkursie Activii? ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. barwy.wojenne, tak, Wrocław jest świetny, hehe :D.

  Anonimowy 1 i 2, wyniki konkursu Activii zostaną ogłoszone oficjalnie na dniach ;).

  princetonxgirl, dziękuję i nawzajem :).

  OdpowiedzUsuń
 5. Ah niestety ja też miałam ciężki, studencki czas. Ale na szczęście mam to za sobą i teraz trzeci roku licencjatu witam Cie:)

  OdpowiedzUsuń
 6. kurczę, trzymałam kciuki za Gdańsk :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja też mam już wakacje więc odpoczywajmy:)

  OdpowiedzUsuń
 8. GoodForYouDP, ja niestety jeszcze będę ten ciężki czas miała we wrześniu, ale u nas wszyscy mają ten sam problem rok w rok :P.

  simply_a_woman, Gdańsk też fajny. O wiele ciekawszy niż stolica lub Kraków, przynajmniej ja tak uważam :D.

  kobiecewariacje, tak, tak, odpoczynek się należy :D.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jasne że Wrocław najlepszy! Niech tylko skończą wszystkie remonty to już w ogóle miasto będzie cudnie wyglądało, zalążki tego zresztą juz widać :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Agata, wrzuciłam na bloga swatche oh so special ze specjalną dedykacją ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. A tak poza tym to wracaj, czekam na kolejne recenzje! ;)

  OdpowiedzUsuń

Proszę nie wklejać linków do sowich blogów, a także nie pytać czy poobserwujemy się nawzajem! Traktuję to jako spam i takie komentarze od razu zostają usunięte.

Polub na Facebooku

Zblogowani