Mus z awokado od Sensique

3 sierpnia 2015 godz.

To już sierpień, ale wciąż mamy lato, więc letnie paznokcie nadal obowiązują. Dziś przedstawię Wam lakier z edycji limitowanej marki Sensique, z serii Art Nails.


Miętowe odcienie królują już od kilku sezonów. Niby wiele marek wypuściło ten kolor na rynek ale wciąż uważam, że każdy z nich ma w sobie coś wyjątkowego. Nazwa tej emalii to 208 AVOCADO MOUSSE. Czy to przypomina awokado? :)

Lakiery marki Sensique są całkiem dobrej jakości. Nakładają się bez większych problemów i mają dobrze wyprofilowane pędzelki. Zresztą... Same sprawdźcie poniżej i oceńcie.


Sam odcień to mięta z delikatnym, lekko złotym shimmerem, który na zdjęciach jest w zasadzie niewidoczny. Wykończenie lakieru nie daje mocnego połysku (musiałam użyć Seche Vite, żeby ładnie lśniły). Konsystencja jest w porządku, aczkolwiek momentami zostawiał smugi, więc musiałam użyć trzech warstw. Jeśli nie używacie dodatkowego przyspieszacza wysychania, to musicie uzbroić się w cierpliwość.

Efekt, jaki daje na paznokciach bardzo mi się podoba. Jest to naprawdę wyjątkowy odcień, który zwraca uwagę.Lakiery marki Sensique dostaniecie jedynie w Drogeriach Natura, które dostępne są w całej Polsce. Ich cena jest bardzo przystępna, dlatego uważam, że warto się skusić (jeśli jeszcze tego nie zrobiłyście). Paleta odcieni w tej serii jest bardzo interesująca. Niedługo pokażę Wam więcej kolorów.

A Wy lubicie miętę na pazurkach? Czy nosicie takie odcienie jedynie latem? Chętnie poznam Waszą opinią.

2 komentarze

Proszę nie wklejać linków do sowich blogów, a także nie pytać czy poobserwujemy się nawzajem! Traktuję to jako spam i takie komentarze od razu zostają usunięte.

Polub na Facebooku

Zblogowani