Na Święta tylko czerwień, czyli kolejny piękniś od Chiodo Pro

26 grudnia 2016 godz.

Święta już praktycznie za nami. Jeszcze tylko dziś i większość z nas wróci do swoich codziennych obowiązków. Muszę przyznać, że w tym roku wolne wypadło trochę słabo, dlatego postanowiłam poszaleć i wziąć dość sporo urlopu. Czasami trzeba odpocząć. Wracając jednak do świątecznego klimatu, tym razem postawiłam na klasykę... Oczywiście na paznokciach. Z okresem Świąt Bożego Narodzenia kojarzy mi się wyłącznie kolor czerwony (i ewentualnie zielony), dlatego  na tę okazję wybrałam właśnie czerwień od Chiodo Pro z serii proSoft (kliknijcie w nazwę serii, aby zobaczyć pełną gamę kolorystyczną).


Czerwień, nad którą dziś będę się rozwodzić to nr 164 SHINY RED. Lakier bardzo kontrowersyjny i przetestowany nie tylko na mnie. Każdy, kto go widzi, robi oczy jak pięć złotych i marzy o tym, aby zrobić nim manicure, np. moja przyjaciółka. Wszyscy oczarowani cudowną czerwienią z milionem połyskujących srebrnych drobinek. No czy to nie jest idealny kolor właśnie na teraz? Czyż nie komponuje się przeuroczo z zieloną choinką i miliardem światełek? No komponuje się. Odcień jest przepiękny i naprawdę przypadł mi do gustu.


Konsystencja lakieru - idealna. Do pełnego krycia wystarczą dwie cienkie warstwy. Poziomuje się całkiem nieźle, nie marszczy w trakcie utwardzania w lampie.

Teraz może wrócę do tego, dlaczego uważam ten lakier za kontrowersyjny. Od razu mówię, że to być może nie jest wina lakieru samego w sobie, być może to mój za mały profesjonalizm (mimo przesuper kursu, w którym dane mi było uczestniczyć) albo fakt, że zawiodły inne produkty, ale... Mojej przyjaciółce ta hybryda nie trzymała się zbyt dobrze, odchodziła już po kilku dniach. Wydaje mi się jednak, że to nie kwestia omawianego w tym wpisie produktu, ponieważ u mnie trzyma się idealnie już od tygodnia. A jak u Was w tych sprawach? Dajcie koniecznie znać.


Wniosek jednak mogę wysnuć jeden - przy odpowiednim wykonaniu i dobrym topie trzyma się super i wygląda przepięknie.

W ogóle uważam, że gama kolorystyczna lakierów marki Chido Pro jest przepiękna. Zobaczcie poprzedni recenzowany przeze mnie lakier:

Poza tym Chiodo Pro w swojej kolekcji ma naprawdę sporo pięknych pyłków, które pokazywałam Wam już w swoich wpisach:

Przejdźmy w końcu do prezentacji lakieru na paznokciach!


Jak widać SHINY RED to idealna i soczysta czerwień, bez żadnych podtonów. Nie da rady doszukać się w niej pomidora ani maliny.A Wam jak podoba się ta czerwień? Czy Wam też takie paznokcie kojarzą się z okresem świątecznym? Jaki manicure macie w tym czasie?

Dajcie również znać jak mijają Wam Święta Bożego Narodzenia. Odpoczęliście? :)

0 komentarze

Proszę nie wklejać linków do sowich blogów, a także nie pytać czy poobserwujemy się nawzajem! Traktuję to jako spam i takie komentarze od razu zostają usunięte.

Polub na Facebooku

Zblogowani