Konkurs Golden Rose! Wygraj maskarę do rzęs!

17 listopada 2011 godz.

Dziś chciałabym się z Wami podzielić informacją dotyczącą konkursu Golden Rose, który wraz ze sklepem Golden Rose Styl organizuję na ich facebookowym fan page'u. Do wygrania jest maskara Wonder Lash!


W konkursowym jury jestem ja i właścicielka sklepu - Inga! :) Szczegóły, czyli zasady, regulamin oraz adres na który należy wysłać prace podane są na fan page'u. Jeśli chcecie wziąć udział w konkursie musicie polubić Golden Rose Styl!

Zadaniem konkursowym jest ułożenie wierszyka lub krótkiego opowiadania z użyciem słów: uwodzicielski, spojrzenie oraz tusz i przesłanie go na adres e-mailowy: konkursgr@o2.pl.

Na dzieła czekamy od 17.11.2011 r. do 24.11.2011 r. (czwartek), do godz. 23:59.

Dodatkowo, jeśli macie ochotę (choć to oczywiście nie jest warunek konieczny i nie ma wpływu na ocenę pracy) to dodajcie mojego bloga do obserwowanych i zamieście notkę na temat konkursu u siebie na blogu ;). Byłoby mi naprawdę niezmiernie miło!

3 komentarze

  1. Bardzo ciekawy konkurs, może wezmę w nim udział :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wow, ciekawy konkurs :D może wezmę udział? zobaczymy jak z moją weną będzie ;)

    OdpowiedzUsuń

Proszę nie wklejać linków do sowich blogów, a także nie pytać czy poobserwujemy się nawzajem! Traktuję to jako spam i takie komentarze od razu zostają usunięte.

Polub na Facebooku

Zblogowani