Letnie barwy na pazurkach od Sensique

4 czerwca 2016 godz.

Dziś przychodzę do Was z typowo, można powiedzieć, pokazowym postem. Jakiś czas temu od firmy Sensique dostałam lakiery z najnowszej kolekcji wiosna/lato 2016 z serii Art Nails. Kolory tak bardzo mnie zauroczyły, że postanowiłam pokazać je wszystkie w jednym poście!


Buteleczki mieszczą w sobie 7 ml, czyli idealna pojemność dla lakieromaniaczek, które mają szuflady i półki pełne lakierów do paznokci.

Same odcienie prezentują się naprawdę bardzo ładnie. Tym razem nie pokażę na paznokciach, ale na próbniku. Dzięki temu możecie zobaczyć całą serię od razu. Uważam, że kolory są dobrze odwzorowane.


Od lewej: 329 PINK VERTIGO, 328 STRAWBERRY, 327 MORNING SKY, 326 RAMBUTAN, 325 MAGNOLIA, 324 GUAVA, 323 TAMARILLO, 322 TOFFEE.

Jak widzicie na powyższej fotografii, w kolekcji znajdziecie typowo letnie odcienie i dodatkowo kilka naprawdę urodziwych nudziaków. Ponieważ aktualnie mam na paznokciach manicure hybrydowy korzystam z tych lakierów przy pedicure.Większość emalii ma wykończenie kremowe, nie zawiera żadnych drobinek. Wyjątkiem jest nr 324 GUAVA, który delikatnie mieni się na złoto, ale trzeba naprawdę mocno wytężyć wzrok, aby to dostrzec.


Konsystencja lakierów Sensique zawsze bardzo mi odpowiadała. Te jednak nieco odbiegają jakościowo od swoich braci z innych serii. Są zdecydowanie mniej kremowe i niektóre odcienie potrzebowały nawet do trzech warstw aby dokładnie pokryć płytkę paznokcia i to przy kolorach, po których bym się tego nie spodziewała, np. przy nr 325 MAGNOLIA. Jeśli jednak wykażemy się cierpliwością, to efekt będzie naprawdę piękny bo odcienie są świetne. Nawet trudno by mi było wytypować ulubieńca, ale chyba byłby to błękitny rodzynek nr 327 MORNING SKY.


A Wy macie któryś z tych produktów? Co o nich sądzicie? Jakie odcienie preferujecie na okres wakacyjny?

0 komentarze

Proszę nie wklejać linków do sowich blogów, a także nie pytać czy poobserwujemy się nawzajem! Traktuję to jako spam i takie komentarze od razu zostają usunięte.

Polub na Facebooku

Zblogowani