Wyniki perfumowanego konkursu z More by Demi!!!

1 grudnia 2012 godz.

Jak dobrze wiecie jakiś czas temu ogłosiłam konkurs, w którym można było wygrać perfumy marki Oriflame sygnowanymi przez Demi Moore, o wdzięcznej nazwie More by Demi.


Przede wszystkim chciałabym wszystkim serdecznie podziękować za wzięcie udziału w moim konkursie! Większość odpowiedzi bardzo mi się podobało, ale dwie szczególnie, dlatego też autorki tych dwóch wypowiedzi nagrodzę obiecanymi perfumami...

Pierwsza wypowiedź bardzo mocno zapadła mi w pamięć i zwyczajnie spodobała mi się! Jej autorką jest... Aniamaluje! I wypowiedź...


Druga wypowiedź zaś również bardzo mi się spodobała. Głównie z tego względu, że nie nawiązuje ściśle do wyglądu kobiety, a do tego by być po prostu sobą i robić to, na co ma się ochotę. Podoba mi się takie podejście! Autorką zaś tego pomysłu na kobiecość jest... Gosia.ohi!


Wygranym serdecznie gratuluję, a wszystkim, którzy brali udział w moim konkursie dziękuję! :) To na pewno nie ostatnia taka zabawa na moim blogu. Zwyciężczynie zostały już poinformowane o wygranej, dlatego bardzo proszę o e-maila zwrotnego z adresem, pod który mam wysłać perfumy.

11 komentarze

  1. Łał, bardzo dziękuję! Gratuluję wszystkim dziewczynom (czytałam odpowiedzi z naprawdę dużym zainteresowaniem), w szczególności oczywiście Aniamaluje - Twój tekst od razu przyciągnął moją uwagę!

    OdpowiedzUsuń
  2. gratulacje, zapach jest super na pewno się spodoba :)

    OdpowiedzUsuń

Proszę nie wklejać linków do sowich blogów, a także nie pytać czy poobserwujemy się nawzajem! Traktuję to jako spam i takie komentarze od razu zostają usunięte.

Polub na Facebooku

Zblogowani