Nowe błyszczyki od Sensique!

6 marca 2012 godz.

Wybaczcie chwilowe milczenie, ale jest ono spowodowane brakiem sprzętu do robienia porządnych fotografii ;). Krótko mówiąc - sprzedałam stół bezcieniowy. Niestety przybijał mnie fakt, że zajmował połowę mojego pokoju, a jego składalność i kompaktowość pozostawiały wiele do życzenia. Jeśli miałabym w domu takie miejsce, w którym on mógłby stać nikomu przy tym nie przeszkadzając na pewno bym go zostawiła, bo ogólnie się sprawdzał, ale niestety... Jutro zaś poeksperymentuję ze starym, dobrym przyjcielem namiotem bezcieniowym, zobaczymy jakie będą efekty.

Ale do rzeczy! Dziś przychodzę do Was z informacją prasową od Sensique! Już od 10 marca w Drogeriach Natura będziecie mogły kupić zupełnie nowe błyszczyki o wdzięcznej nazwie Magical Shine Lip Gloss!


Dostępne będą w pięciu lśniących odcieniach. Producent opisuje je jako nowoczesne i lekkie, mieniące się drobnymi diamentowymi kryształkami. Ponadto mają mieć właściwości pielęgnacyjne.


I jak Wam podobają się odcienie błyszczyków? Według mnie całkiem oryginalne. Mam nadzieję jednak, że nie będą zbyt perłowe.

Cena: 7,99 zł. / 9 ml

11 komentarze

 1. 404 bardzo mnie ciekawi. Mam nadzieję, że nie będą chemicznie smakowały no i podobnie jak Ty, żeby nie wyglądały jak tandetna perła...

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam blyszczyki! :) Kolory prezentuja sie bardzo ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ciekawe.... najbardziej chyba odpowiada mi nr 402

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten ostatni ciemny fiolet bardzo kusi:) Ile kosztuje taki stół bezcieniowy?:)

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja tym razem o stole do fotografii bezcieniowej. Życie nauczyło mnie, że czasem nie ma sie super sprzętu i a zdjęcie trzeba zrobić bo 2 szansy nie będzie. Idź do szklarza, kup szybę no nie wiem wielkości a4 i 3 nogi. Budujesz z tego konstrukcje oparta na tych 3 nogach a w okolicach miejsca brakujacej 4 nogi postaw źródło światła- lampę. Biała kartka pod spod i tanim kosztem masz mega mobilny stół do foto.

  OdpowiedzUsuń
 6. Kolor 402 wydaje się być ciekawy na zdjęciu. Ale najlepiej iść zobaczyć je w sklepie.

  OdpowiedzUsuń
 7. mnie się podoba 402, ale obawiam się, że mogą jednak być zbyt perłowe

  OdpowiedzUsuń
 8. Ładne odcienie, na pewno któryś bym wybrała ale obecnie nie potrzebuję błyszczyka bo muszę zużyć obecne:)

  OdpowiedzUsuń
 9. 401 to jest to.! piękna czerwień

  OdpowiedzUsuń
 10. Kilka jest takich moich:) np.402,400 ale zeby bez perly byly....

  OdpowiedzUsuń

Proszę nie wklejać linków do sowich blogów, a także nie pytać czy poobserwujemy się nawzajem! Traktuję to jako spam i takie komentarze od razu zostają usunięte.

Polub na Facebooku

Zblogowani